• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Zabiegają o kolejne dofinasowania

Realizacja wspólnych projektów transgranicznych z udziałem środków pozyskiwanych poprzez „Euroregion Pradziad” były tematem spotkania zastępcy burmistrza Krapkowic Arnolda Joszko z Lubomírem Žmolíkiem, starostą Obce Lipová-lázně w Czechach, w partnerskim mieście Krapkowic.

Aktualności lokalne
X Forum Gospodarcze

09 Lutego 2020

Światowy Dzień Chorego

11 Lutego 2020

Kamienne Gody

06 Lutego 2020

Klub Seniora w Kórnicy

05 Lutego 2020

Kultura
30-lecie TSKN

Serdecznie zapraszamy na inaugurację obchodów 30-lecia Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim, która odbędzie się 2 lutego 2020 roku w Oleśnie.

Kultura
Droga do wolności

22 Stycznia 2020

Koncert Karnawałowy

17 Grudnia 2019

Forum Seniorów

04 Listopada 2019

Edukacja
Ferie zimowe na wesoło

W gminie Krapkowice uczestnicy zimowisk szkolnych korzystali z licznych atrakcji. Uczestniczyli w zabawach sportowych, zręcznościowych, plastycznych oraz muzycznych. W czasie zimowisk były wyjścia i wyjazdy do kina, na basen oraz na lodowisko, co urozmaiciło pobyt podopiecznych w czasie ferii zimowych.

Sport i turystyka
Zapisy na 38. KBU

A może tak na Walentynki zapisać się na Bieg? Na jaki? Oczywiście na 38. Krapkowicki Bieg Uliczny. Już w piątek, 14 lutego o 12:00 ruszają zapisy na jeden z najstarszych biegów w Polsce.

Komunikaty i ogłoszenia
Przepisy dotyczące obejmowania ubezpieczeniem społecznym rolników

Przepisy dotyczące obejmowania ubezpieczeniem społecznym rolników:

Gospodarka odpadami - aktualności
Przesunięto termin składania rocznych sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami

Wczoraj w Dzienniku Ustaw opublikowano zmianę ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw, która wchodzi w życie 31 stycznia.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
X Forum Gospodarcze

Oferta terenów inwestycyjnych gmin Krapkowice i Gogolin, udogodnienia na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy przy zakupie energii elektrycznej czy gazowej, co to jest mechanizm norweski i jak wyzwolić w sobie autodyscyplinę. Między innymi te tematy poruszane były na X Forum Gospodarczym zorganizowanym 7 lutego przez dwa samorządy: Krapkowice i Gogolin. Jak podkreślali włodarze gmin, przedsiębiorcy nie znają granic administracyjnych, a najważniejsza dla dobrego klimatu gospodarczego jest rozmowa między innymi o przedsiębiorczych potrzebach i założeniach rozwojowych.  

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).