• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Żywność dla najbardziej potrzebujących

8 ton żywności trafi do blisko 650 najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Krapkowice. Żywność będzie wydawana w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach przy ul. Damrota 2 (parter) od 20 do 31 stycznia, od godziny 9.30 do 12.00.

Aktualności lokalne
Sportowcy nagrodzeni

15 Stycznia 2020

Mamy rekord

13 Stycznia 2020

Kultura
Koncert Karnawałowy

Burmistrz Krapkowic i Krapkowicki Dom Kultury zapraszają na KONCERT KARNAWAŁOWY Mirosław Niewiadomski (tenor) z zespołem.

Edukacja
Akcja EkoGeneracja

Aglomeracja Opolska zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy przygotować pracę pisemną - esej lub rozprawkę - na jeden z zaproponowanych tematów:

Edukacja
50-lecie szkoły muzycznej

30 Października 2019

Akcja Ekogeneracja

28 Października 2019

Szkoła pamięta

28 Października 2019

Sport i turystyka
Wyjazdy na narty

Ktoś ma ochotę na białe szaleństwo na stoku? Tym razem burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura zaprasza  na wyjazdy na narty do naszych południowych sąsiadów (Lipova-lazne, stok Miroslav).  

Sport i turystyka
Komunikaty i ogłoszenia
Obwieszczenie Burmistrza Krapkowic

Obwieszczenie Burmistrza Krapkowic o przystąpieniu do przeprowadzenia konsultacji społecznych w ramach oceny oddziaływania na środowisko

Gospodarka odpadami - aktualności
Informacja o obowiązku sprawozdawczym

Informacja dla podmiotów zbierających odpady komunalne stanowiące frakcje odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła

 

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Krapkowice Miastem Przyjaznym Firmom

Za nami są między innymi Gdynia, Łódź czy Opole. Nasze miasto znalazło się w pierwszej setce obiektywnego rankingu Miasto Przyjazne Firmom 2018. W województwie opolskim wyprzedziła nas jedynie Praszka.

Aktualności gospodarcze
Pożyczki na start

12 Września 2019

PracoDawca Zdrowia

15 Lipca 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).