• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Komunikat o możliwości uruchomienia syren

Informuję, że w dniach 21-22 marca 2019 r., odbędzie się trening decyzyjny pk. „ SUDETY 19” organizowany przez Opolski Urząd Wojewódzki, który przewiduje możliwość ćwiczebnego uruchomienia systemu alarmowania na terenie powiatu krapkowickiego.

Kultura
Inwentaryzacja przyrodnicza

Województwo Opolskie realizuje projekt „Inwentaryzacja przyrodnicza wybranych obszarów chronionego krajobrazu województwa opolskiego, w szczególności na terenie dolin rzecznych oraz doposażenie Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych w Ładzy” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa V – Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego Działanie 5.1 – Ochrona różnorodności biologicznej.

Kultura
Pchle Targi 2019

15 Marca 2019

Nowe warsztaty

14 Marca 2019

Krapkowicki Bal Seniora

06 Marca 2019

Dzień Kobiet

14 Lutego 2019

Edukacja
EUROWEEK 2019

Już po raz trzeci uczniowie PSSP nr 5 w Krapkowicach wzięli udział w obozie językowym Euroweek – Szkoła Liderów organizowanym w formie warsztatów.

Sport i turystyka
Zapisy na OKRrun 2019

Gotowi na zastrzyk adrenaliny? Widzimy się 8 czerwca? Właśnie ruszyły zapisy na Krapkowicki Bieg Terenowy z Przeszkodami.

Gospodarka odpadami - aktualności
Jakie odpady komunalne można oddać w PSZOK

Oto rodzaje odpadów komunalnych przyjmowane w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Limanowskiego 61 oraz Piastowskiej 38C w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
III edycja Opolskiego Programu Mentoringu Biznesowego

Informujemy, iż rusza III edycja Opolskiego Programu Mentoringu Biznesowego. Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Roli mentorów podjęli się dyrektorzy, prezesi i założyciele firm, a po raz pierwszy włączyły się w to przedsięwzięcie Agata Duliniec, prezes zarządu firmy GNIOTPOL Trailers; Kornelia Tomala, członek zarządu i dyrektor ds. eksportu firmy Multiserwis i Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. personalnych Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).