• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Złote i diamentowe gody

Medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie” otrzymali jubilaci, którzy 28 stycznia w Krapkowickim Domu Kultury świętowali swoje złote i diamentowe gody. Uroczystego wręczenia medali w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Burmistrz, Andrzej Kasiura.

Za 50-lecie pożycia małżeńskiego odznaczeni zostali Państwo: Dorota i Wacław Gawlińscy, Jadwiga i Ryszard Jasionek, Magdalena i Otto Neugebauer, Elisabeth i Rudolf Rigoll oraz Lidia i Jerzy Smykała.

Za 60-lecie pożycia małżeńskiego gratulacje i prezenty odebrali Państwo: Weronika i Kazimierz Sędziccy oraz Henryka i Michał Smerd.    

Wszyscy Jubilaci zgodnie przyznają, że filarem trwałego związku małżeńskiego są przede wszystkim: wzajemny szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość. Burmistrz, Andrzej Kasiura podczas wystąpienia podkreślił, że przykład Jubilatów buduje wiarę, że istnieją jeszcze wartości  niematerialne, duchowe, a wspólnie przeżyte lata mogą być symbolem miłości i wierności.

Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).