• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dopłaty do zużytego materiału siewnego - bezpłatne szkolenie

W związku z organizowanym przez Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Opolu bezpłatnym szkoleniem dotyczącym mechanizmu „Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis”, informuję, iż w dniu 29 stycznia 2016 r. o godz. 9.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Krapkowicach, ul. Kilińskiego 1– sala nr 100A, odbędzie się spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów.

Zaproszenie kierowane jest do rolników. Wezmą w nim udział m. in. pracownicy Wydziałów Rolnictwa Urzędów Gmin z terenu powiatu, przedstawiciele terenowej Izby Rolniczej i Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).