• PL
 • EN
 • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dla pracodawców w Gminie Krapkowice

pup.jpeg

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Krapkowicach Danuta Wieszala zapraszają pracodawców na spotkanie informacyjne 1 lutego 2016r. o godz. 16.00 w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej ul. Mickiewicza 1 (filia nr 2) z pracownikami PUP-u w Krapkowicach.

Celem spotkania jest poinformowanie pracodawców o wielu możliwości  skorzystania ze środków Funduszu Pracy miedzy innymi z:

 • Staży,
 • Prac interwencyjnych,
 • Doposażenia stanowisk pracy,
 • oraz innych –nowych instrumentów o których opowiedzą i zachęca
  do  skorzystania pracownicy urzędu pracy./obowiązujące od 01.01.2016r/
 • Krajowego Funduszu Szkoleniowego   przez pracodawców
  / zmiany od 01.01.2016 r./

 

Burmistrz Krapkowic                                                                           Dyrektor Powiatowego Urzędu
                                                                                                                   Pracy w Krapkowicach
  /-/ Andrzej Kasiura                                                                                       /-/ Danuta Wieszala

                                          

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).