• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dla mieszkańców Krapkowic

kawka.jpeg
Szanowni mieszkańcy Krapkowic!

W związku z udziałem Gminy Krapkowice w Programie KAWKA służącemu ograniczeniu niskiej emisji na terenach miejskich niezbędnym jest zinwentaryzowanie źródeł ogrzewania wszystkich obiektów na terenie miasta, w celu utworzenia bazy danych źródeł emisji.

Mając na uwadze powyższe proszę o podanie informacji dotyczącej sposobu ogrzewania obiektu:

  1. rodzaju obecnego źródła ciepła (indywidualny węglowy piec centralnego ogrzewania, węglowy piec kaflowy, inne paleniska węglowe, kotłownia węglowa zasilająca kilka budynków, węglowa kotłownia osiedlowa, piec gazowy, piec olejowy, ogrzewanie elektryczne, geotermalna pompa ciepła);
  2. mocy źródła ciepła [kW] lub dla pieców kaflowych powierzchni grzewczej;
  3. ilości spalanego węgla, oleju, gazu lub innego nośnika ciepła w sezonie grzewczym;

Przedmiotowe dane będą zbierane w lutym br. przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach. Wszelkich informacji udziela Wydział Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska UMiG w Krapkowicach pod numerami telefonów: 77/ 44 66 864, 77/ 44 66 805. Istnieje także możliwość telefonicznego przekazywania w/w informacji.   

Jeśli w najbliższym czasie planujecie Państwo wymianę źródła ciepła proszę również o udzielenie informacji w tym zakresie ankieterowi lub telefonicznie.

W trosce o jakość powietrza i zdrowie mieszkańców gminy, liczę na Państwa czynny udział w tworzeniu bazy danych źródeł emisji.

 

Burmistrz Krapkowic

                              /-/  Andrzej Kasiura 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).