• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Burmistrz Andrzej Kasiura wręczył najlepszym sportowcom i trenerom z naszej Gminy stypendia
i nagrody za wysokie wyniki i osiągniecia w działalności sportowej. Uhonorowano 22 sportowców
i 4 trenerów, którzy godnie reprezentowali Gminę na lokalnych i międzynarodowych arenach sportowych.

Zawodnikom i trenerom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Najlepsi zawodnicy: Błażej Szczepanek, Michał Kowalewicz, Izabela Piechota, Beniamin Strzelecki, Michał Szostecki, Weronika Tomczyk, Julia Wocka, Marta Cieślak, Roksana Ptasznik, Sabina Orlik, Agnieszka Blozik, Agnieszka Gołąbek, Agnieszka Kochanowska, Angelika Golenia, Joanna Lubaszka, Szymon Weinert, Angelika Kamińska, Marta Spilarewicz, Jakub Bajorek, Dariusz Michalewski, Łukasz Fryziel, Adam Bunzel.

Najlepsi trenerzy: Zdzisław Tupko, Janusz Bajorek, Robert Malek, Łukasz Bogdan.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).