• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WOŚP 2016 w Krapkowicach

Hojność i otwarte serca. Mieszkańcy Krapkowic po raz kolejny pokazali, że los innych nie jest im obojętny. W gminie podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na diagnozowanie najmłodszych i godną opiekę dla najstarszych pacjentów udało się zebrać 39 080,19 zł. To rekordowa suma.

Finał Orkiestry odbył się w Krapkowickim Domu Kultury. Były puszki z sercem i licytacje. Za rekordową kwotę 1200 złotych wylicytowano zegar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łączny dochód z licytacji, jaki zasili konto WOŚP to 2345 zł i 20 euro.

Pieniądze zbierało 54 wolontariuszy. 19 w Krapkowicach, 15 w Gogolinie, 18 w Strzeleczkach i 2 w Walcach.

Na deskach Krapkowickiego Domu Kultury wystąpili: Rebelianci, Klub Wokalisty, Tears from the sun, Mörderplatz, Mażoretki oraz zespół Honker. O 20.00 tradycyjne rozbłysło Światełko do nieba.

Za otwarte serca, życzliwość i zaangażowanie dziękujemy serdecznie wolontariuszom, mieszkańcom i darczyńcom. To dzięki armii ludzi niosących bezinteresowną pomoc krapkowicki sztab WOŚP zebrał rekordową sumę.     

>> Przejdź do galerii

dsc05850.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).