• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

25lecie firmy Chespa Sp. z o.o.

W sobotę 9 stycznia krapkowicka firma Chespa Sp. z o.o. obchodziła 25lecie działalności. Uroczysta gala z okazji Jubileuszu zorganizowana została w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu.

W trakcie uroczystości podsumowano 25 lat osiągnięć firmy. Nagrodzono zasłużonych pracowników, którzy przyczynili się do rozwoju przedsiębiorstwa. Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura, który uczestniczył w obchodach wręczył prezesowi Joachimowi Siekierze pamiątkowy list gratulacyjny oraz symboliczny prezent w postaci obrazu przedstawiającego krapkowicki Rynek.

Gwiazdą wieczoru był zespół „Golec uOrkiestra”. Następnie zebrani goście uczcili Jubileusz zabawą taneczną.

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).