• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jasełka Przedszkolaków z Ósemki

Jasełka w Domu Dziennego Pobytu w Krapkowicach

Dnia 22.12.2015r. dzieci z grupy "SÓWEK" odwiedziły Dom Dziennego Pobytu w Krapkowicach z przedstawieniem Jasełek Bożonarodzeniowych.

W wigilii uczestniczyli uczestnicy Domu Dziennego Pobytu, przedstawiciele samorządu i władz Krapkowic. Mali aktorzy poprzez odgrywane rolę przenieśli uczestników do czasów narodzin Jezusa Chrystusa

Śpiewane były również kolędy, a także złożone zostały bożonarodzeniowe życzenia. Dzieci mogły wyrazić uczucia, przeżycia poprzez różne formy ekspresji: słownej, ruchowej i muzycznej. Mogły okazać szacunek względem osób starszych. Za wspaniały występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i obdarowane słodyczami.

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg


Sówki śpiewają kolędy!

18 grudnia dzieci z grupy Sówek odwiedziły Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach. Mali kolędnicy złożyli życzenia świąteczne i noworoczne dla emerytowanych pracowników Urzędu Miasta i Gminy. Wizyta przebiegała w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. W nagrodę za piękny występ św. Mikołaj zostawił przedszkolakom słodkie upominki.

4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).