• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs „Świąteczna dekoracja w Gminie Krapkowice 2015/2016” - zapraszamy do udziału

Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura  zaprasza mieszkańców  Gminy Krapkowice do wzięcia udziału w konkursie pt.  „Świąteczna dekoracja w  Gminie Krapkowice 2015/2016”.

Celem Konkursu jest podkreślenie tradycji i świątecznego nastroju poprzez oświetlenie oraz ozdobienie świątecznymi dekoracjami posesji osób fizycznych.

Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie przez właściciela lub użytkownika posesji deklaracji przystąpienia do Konkursu (zgłoszenia) i złożenie jej  w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach  (ul. 3 Maja 17, I budynek, II piętro) do dnia 8 stycznia 2016 roku do godz. 14:00.  

Do pobrania:

regulamin konkursu - zarządzenie: PDFZarządzenia 297 2015 Świąteczna dekoracja.pdf


formularz zgłoszeniowy: PDFzgłoszenie.pdf
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).