• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Głośne czytanie bajek w ZSS nr 1

Głośne czytanie na szkolne śniadanie, czyli spotkanie z burmistrzem Krapkowic, Andrzejem Kasiurą. Włodarz gminy popularyzował czytelnictwo wśród uczniów Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach. Przez 45 minut w głębokim skupieniu opowieści Wandy Chotomskiej pt. „Pięciopsiaczki” słuchały dzieci z klas 1c i 1d - najmłodsi uczniowie szkoły.

Oprócz głośnego czytania Burmistrz zachęcał także najmłodszych do częstej lektury i wskazał zalety czytania, m.in. pobudzanie fantazji, rozwój słownictwa czy dostarczanie wiedzy.

Na koniec spotkania uczniowie wręczyli Burmistrzowi własnoręcznie podpisane podziękowanie i zaprosili na kolejne głośne czytanie, które odbędzie się już niebawem. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).