• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jasełka przedszkolaków w KDK

Boże Narodzenie to czas szczególny. Święta te pełnią wyjątkową rolę w polskiej tradycji, dlatego warto przybliżyć dzieciom tajemnicę wigilijnej nocy. W dniu 17 grudnia 2015 r. w Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach wychowankowie Przedszkola Publicznego nr 6 w Krapkowicach, zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe.  W spotkaniu wzięli udział rodzice i dziadkowie dzieci, którzy z wielkim zainteresowaniem oglądali występy młodych aktorów.

W spotkaniu uczestniczyła Jolanta Myśluk Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury UMiG w Krapkowicach, która w imieniu Burmistrza Krapkowic podziękowała artystom za piękny i wzruszający występ artystyczny oraz złożyła gratulacje dyrekcji i pracownikom Przedszkola Publicznego Nr 6 w Krapkowicach za zaangażowanie w przygotowani Jasełek i rozwijanie aktorskich i wokalnych talentów przedszkolaków.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).