• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mikołajki w Krapkowicach

Na basenie, w kinie czy bibliotece. Najmłodsi mieszkańcy gminy Krapkowice św. Mikołaja w niedzielę mogli spotkać na każdym kroku. Ten miał pełne ręce roboty. Do biblioteki, zwabiony pewnie śpiewem najmłodszych czytelników, przyszedł z pełnym workiem prezentów. Na basenie wraz z pracownikami zorganizował rodzinne zawody pływackie. Były emocje, dyplomy, słodycze i nagrody niespodzianki. W Krapkowickim Domu Kultury pomagał w projekcji filmu „Piotruś, wyprawa do Nibylandii”.

 

 


Zawody Mikołajkowe na Delfinie - wyniki

Do zawodów zgłosiło się prawie 70 osób m. in. z takich gmin jak Krapkowice, Zdzieszowice, Kędzierzyn-Koźle, Strzeleczki, Walce, którzy rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych – począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na młodzieży klas gimnazjalnych. Całość zawodów zakończyły 2-osobowe sztafety rodzinne. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci była możliwość przejażdżki na koniu ubranym w stroju Mikołaja. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a najlepsi dodatkowo medale, puchary, nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano vouczery na bezpłatne jazdy konne w stadninie koni z Rozwadzy.

Kat I – przedszkolaki, I klasy

Dziewczęta:

 1. Julia Ramza
 2. Wiktoria Orszak
 3. Julia Wójt

Chłopcy:

 1. Jakub Bień
 2. Wiktor Przybytek
 3. Dawid Bylak

Kat. II – II, III klasa

Dziewczęta:

 1. Marcelina Grzella
 2. Zuzia Gudwańska
 3. Dominika Lubik

Chłopcy:

 1. Adam Gajowczyk
 2. Tomasz Natek
 3. Michał Nagaba

Kat. III – klasy IV-VI

Dziewczęta:

 1. Marta Gaida
 2. Ola Przybyłek
 3. Lena Rutkowska

Chłopcy:

 1. Szymon Kras
 2. Filip Wołowicz
 3. Tomasz Zamszyn

Kat. IV – klasy I-III Gimnazjum

Dziewczęta:

 1. Natalia Sdzuj
 2. Magdalena Nagaba

Chłopcy:

 1. Mateusz Wołowicz
 2. Paweł Harmansa
 3. Piotr Orłowicz

Kat. sztafet rodzinnych

 1. Paweł i Piotr Harmansa
 2. Szymon i Mariusz Kras
 3. Marcin i Tomasz Zamszyn
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).