• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejna runda Szkolnej Ligi Pływackiej oraz konkurs plastyczny

IMG_2216 (Small).jpeg

2 grudnia 2015r. w samo południe, w obiekcie krytej pływalni DELFIN w Krapkowicach rozegrana zostanie kolejna runda Szkolnej Ligi Pływackiej. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw sugestiom rodziców i samych zawodników uczestniczących w zawodach, wprowadzili zmianę w regulaminie cyklu, polegającą na wyodrębnieniu klasyfikacji w grupie najmłodszej ( klasy I-II ) na kategorię dziewcząt i chłopców.

Serdecznie zapraszamy.


30 listopada 2015 r. Krapkowicka Pływalnia DELFIN Sp. z o. o. ogłosiła konkurs plastyczny pn. „ Szkolna Liga Pływacka – uczy i bawi”. Konkurs dotyczy zaprezentowania przez dzieci szkół podstawowych projektu plakatu związanego z I edycją Szkolnej Ligi Pływackiej 2015/2016. W konkursie mogą brać udział zespoły trzy-osobowe. Najlepsza praca będzie promowana przez organizatorów w trakcie całego cyklu. Zwycięzcy otrzymają od organizatorów vouchery do wzięcia udziału w 3-miesięcznym kursie nauki bądź doskonalenia pływania. Zwycięskie prace będzie można obejrzeć w holu pływalni DELFIN.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin konkursu: PDFregulamin konkursu plastycznego ligi pływackiej.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).