• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Turniej Hokeja Halowego Osób Niepełnosprawnych - fotorelacja

I Turniej Hokeja Halowego Osób Niepełnosprawnych odbył się w środę 18 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach. Pierwsza tego typu impreza integracyjna zorganizowana przez krapkowicki Warsztat Terapii Zajęciowej zgromadziła sześć drużyn.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny: WTZ Krapkowice, WTZ Kędzierzyn-Koźle, Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krapkowicach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Krapkowicach, Zespół Szkół Specjalnych im. J. Tuwima w Krapkowicach.

Uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach, ostatecznie wyniki uplasowały się następująco:

I miejsce – ZSS nr 1 w Krapkowicach

II miejsce -  PSP nr 1 w Krapkowicach

III miejsce – WTZ w Krapkowicach

IV miejsce – WTZ PSOUU w Krapkowicach

V miejsce - Zespół Szkół Specjalnych im. J. Tuwima w Krapkowicach

VI miejsce – ŚDS w Krapkowicach

Sportowe rywalizacje osób niepełnosprawnych to przede wszystkim dobra zabawa oraz integracja. Tutaj nie było przegranych, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek.

Sportowym zmaganiom w trakcie turnieju kibicowali Burmistrz Krapkowic oraz Radni Rady Miejskiej w Krapkowicach oraz dyrektorzy placówek biorących udział w zawodach.

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym uczestnikom i gościom oraz udział w turnieju.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).