• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Morderczy pokój - relacja

Komedia kryminalna w mistrzowskim wykonaniu i niemal pełna widownia krapkowickiego kina. Na deskach KDK aktorzy teatru EkoStudio z Opola wystawili „Morderczy pokój”, farsę według Rona Clarka i Sama Bobricka.

„Morderczy pokój” opowiada historię małżeństwa Millerów, które przeżywa kryzys. Spragniona namiętności Arlene, wdaje się romans z dentystą Mitchellem. Jej mąż, sprzedawca używanych samochodów, nie zgadza się jednak na rozwód. Dlatego kochankowie postanawiają go zabić. Opowieść o miłości, przeradza się żądzę mordu. Bohaterowie pomiędzy planowaniem kolejnych morderstw, próbują odnaleźć istotę małżeńskiej harmonii. Dowcipne dialogi, komiczne sytuacje, dynamiczna akcja i świetne aktorstwo sprawiają, że spektakl stanowi doskonałą rozrywkę. Na scenie wystąpili: Anna Bielańska-Pawliszyn, Marek Kędzierski, Andrzej Czernik oraz Marta Kunicka. Spektakl wyreżyserował Andrzej Czernik.

„Morderczy pokój”, po spektaklu „Na pełnym morzu” i wieczorze z piosenkami Hanki Ordonówny, to trzecia odsłona Teatr EkoStudio w Krapkowicach.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).