• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Niepodległość muzyczne ma imię

Zamiast zbędnych przemówień, śpiew z głębi serca, bo „Niepodległość muzyczne ma imię”. 10 listopada, by uczcić 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, na scenie Krapkowickiego Domu Kultury wystąpili wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki. Swoje umiejętności zaprezentowali: Karolina Hirsz, Karolina Witek, Liwia Bieńkowska, Wiktoria Cabanek, Agnieszka Kalińska, Anastasiya Boyko, Katarzyna Kolenda, Zuzanna Krygier, Marysia Szczepanek i Marcin Horst. Gościnnie, jako konferansjer, wystąpił także Jakub Niewalda. Na instrumentach klawiszowych grała instruktorka Klubu, Grażyna Mierzwa, na perkusji Aleksander Czekański, a na gitarze Piotr Jaskóła. Utwory stanowiły przede wszystkim muzyczny pomnik, dla tych, którzy 97 lat temu walczyli o naszą wolność. To była perfekcyjnie wyśpiewana lekcja patriotyzmu. 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).