• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejna inwestycja zrealizowana

Okolice ul. Drzymały pięknieją. Przekonują się o tym zarówno mieszkańcy tej ulicy jak również goście odwiedzający pobliskie targowisko. W ostatnim czasie w tej okolicy wykonano bowiem szereg inwestycji poprawiających zarówno estetykę, jak również funkcjonalnosć tej przestrzeni miejskiej. W 2013r. wymieniono nitkę kanalizacji deszczowej znajdującej się w pasie ul. Drzymały, a w roku ubiegłym ułożono nową nawierzchnię asfaltową wraz z chodnikami.

Kilka dni temu zakończono także ułożenie nowej nawierzchni asfaltowej na sąsiadującym z ulicą parkingu - obok targowiska. Nowa nawierzchnia to przede wszystkim komfort dla użytkowników. Stare, nierówne płyty betonowe, które niejednokrotnie utrudniały parkowanie w tym miejscu już nie przeszkadzają, wykorzystano je bowiem jako podbudowę nowego parkingu. Całkowity koszt tej inwestycji to 41 300zł.

IMG_2173 (Small).jpeg IMG_2174 (Small).jpeg IMG_2176 (Small).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).