• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie w DPS "ANNA" w Krapkowicach

Spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej „ANNA” w Krapkowicach
JAK WŁAŚCIWIE SEGREGOWAĆ ODPADY

    W dniu 06.11.2015 roku pracownicy Wydziału Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice, zaprezentowali mieszkańcom i personelowi Domu Opieki Społecznej „ANNA” w Krapkowicach, jak należy segregować odpady komunalne zgodnie z obowiązującym „Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminie Krapkowice”. Podczas spotkania pokazano, jakie odpady powinny być umieszczane w workach poszczególnych kolorów, przypisanych do gromadzenia różnych frakcji odpadów komunalnych. Poruszano również ważny problem, jakim jest spalanie odpadów w piecach domowych. Na koniec przeprowadzono wśród mieszkańców quiz, który pokazał, że ludziom w podeszłym wieku znane są zasady prawidłowej segregacji odpadów oraz ochrony środowiska.

Edukacja 1.png

edukacja 4.jpeg

edukacja 6.jpeg

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).