• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie w DPS "ANNA" w Krapkowicach

Spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej „ANNA” w Krapkowicach
JAK WŁAŚCIWIE SEGREGOWAĆ ODPADY

    W dniu 06.11.2015 roku pracownicy Wydziału Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice, zaprezentowali mieszkańcom i personelowi Domu Opieki Społecznej „ANNA” w Krapkowicach, jak należy segregować odpady komunalne zgodnie z obowiązującym „Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminie Krapkowice”. Podczas spotkania pokazano, jakie odpady powinny być umieszczane w workach poszczególnych kolorów, przypisanych do gromadzenia różnych frakcji odpadów komunalnych. Poruszano również ważny problem, jakim jest spalanie odpadów w piecach domowych. Na koniec przeprowadzono wśród mieszkańców quiz, który pokazał, że ludziom w podeszłym wieku znane są zasady prawidłowej segregacji odpadów oraz ochrony środowiska.

Edukacja 1.png

edukacja 4.jpeg

edukacja 6.jpeg

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).