• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jesienny festiwal zdrowia

„Jesienny festiwal zdrowia”, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch. Sobota w Krapkowickim Domu Kultury upłynęła pod znakiem zdrowego stylu życia. Festiwal rozpoczął się ćwiczeniami jogi kundalini.

Na matach zaprezentowali się także zawodnicy Klubu Karate-Do „ENSO”. W ramach warsztatów kulinarnych, prowadzonych przez właścicielki sklepu ze zdrową i tradycyjną żywnością Green Peas, zwrócono także uwagę na najważniejszy posiłek dnia, czyli śniadanie. W programie nie zabrakło licznych wykładów, między innymi o klawiterapii czy wpływie aktywności ruchowej na starzenie się organizmu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, m.in. pracy z  mandalą czy flamenco. Zwieńczeniem festiwalu był koncert relaksacyjny JOHANKI. Joanna Filas dzięki dźwiękom mis tybetańskich, gongów czy kalimby głęboko zrelaksowała zgromadzą publiczność.

Organizatorem „Jesiennego Festiwalu Zdrowia” były Weronika Gucman, Teresa Głuszek oraz Krapkowicki Dom Kultury. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).