• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wnioski do Budżetu Obywatelskiego

Informujemy, że 5 listopada upłynął termin składania wniosków z propozycjami zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego Krapkowic. W sumie złożono 40 wniosków na różne zadania o łącznej wartości 1 103 252,47zł.

W większości są to zadania o charakterze rekreacyjno-sportowym, ale również remonty infrastruktury miejskiej jak chodniki, drogi, place zabaw itp.

Obecnie trwa analiza złożonych wniosków, która potrwa do 1 grudnia br. Kolejnym – najważniejszym etapem od 2 do 15 grudnia będzie głosowanie, podczas którego mieszkańcy wybiorą najlepsze ich zdaniem projekty. Przypomnijmy, że na tegoroczny Budżet Obywatelski przewidziano 200 000zł.   

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).