• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Młodzi artyści w hołdzie swoim nauczycielom….

Dzień 14 października 2015 roku w Zespole Szkół Sportowych przebiegł w bardzo świątecznej atmosferze. Rankiem dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie szkoły wzięli udział we Mszy Św. w intencji pracowników oświaty, na  którą zaprosił nas i osobiście poprowadził, ksiądz proboszcz Krzysztof Wojnarowski. O godzinie 10.00  grono pedagogiczne oraz pracownicy naszej szkoły wzięli udział w spektaklu przygotowanym przez Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekuna SU pani Katarzyny Kauf- Delewicz. Uroczysta akademia skupiła młodych artystów naszej szkoły, których nie sposób wymienić  tu z imienia i nazwiska, ponieważ było ich tak wielu. Uczniowie zaprezentowali swój talent wokalny, ale także wspaniałą grę na instrumentach- skrzypcach, wiolonczeli, flecie, gitarze, a nawet z nutką żartu…na grzebieniu. Repertuar tego dnia  był różnorodny – od muzyki klasycznej począwszy, poprzez standardy jazzowe aż po zagraniczny pop. Koncert okazał się wyśmienitą ucztą duchową dla słuchaczy, a odbiór pogłębiał różany zapach kwiatów, które zostały wręczone wszystkim pracownikom szkoły przez wdzięcznych uczniów.

Niezwykłą niespodziankę  przygotowała również Rada Rodziców. Jak to mówią -  finał wieńczy dzieło. Na zakończenie uroczystości szkolnych wniesiono olbrzymi tort w blasku fajerwerków. Jak się okazało, słodka przyjemność została przygotowana przez p. Dorotę Nowosielską, która na co dzień pracuje w cukierni i jest członkinią Rady Rodziców. Ozdobą tortu była kolorowa sowa oraz życzenia wypisane słodkim flamastrem na powierzchni ciasta. Ku zadowoleniu wielu, obyło się bez  świeczek na torcie, ale za to każdy mógł dostąpić tej uczty smakowej, za co z całego serca dziękują pracownicy ZSS nr 1 w Krapkowicach

Opiekun SU: Katarzyna Kauf-Delewicz

20151014_093553-1_resized.jpeg 20151014_093945_resized_1.jpeg 20151014_105022.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).