• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Sukces uczennic Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach

Sukces uczennic Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach - czwarte w województwie.

15 października w Starym Oleśnie odbył się finał wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych. Powiat krapkowicki reprezentowały uczennice Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach, które zwyciężyły w eliminacjach na szczeblu powiatu. Zawody odbywały się na dystansie 8 x 800 m. Drużyna z PG 2 była bliska zdobycia medalu, gdyby nie małe zamieszanie w strefie zmian, która nie była zbyt dobrze przygotowana przez organizatorów (następowały zderzenia zawodniczek). W ostateczności dziewczyny musiały się zadowolić czwartym miejscem. Mimo to uczennice krapkowickiej „Dwójki” wróciły zadowolone – być czwartą drużyną w województwie to również powód do dumy, tym większy, że w finale wojewódzkim brało udział 14 najlepszych zespołów wyłonionych w eliminacjach powiatowych. Czwarta drużyna w województwie pobiegła w składzie: Natalia Adamczyk, Nikola Adamczyk, Martina Sanetra, Natalia Sdzuj, Zuzanna Zapadka, Aleksandra Sobótka, Weronika Tomczyk, Karolina Kapula. Opiekunem zespołu był pan Piotr Jaworek. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).