• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Pomarańczowo w ZS nr 4

29 października w Szkole nr 4 w Krapkowicach było bardzo pomarańczowo!!! Tego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele ubrali się w pomarańczowe ubrania. Uczniowie klas 4 – 6 pod czujnym okiem pani Soni Bekiesz przygotowali dla wszystkich soki marchewkowe i świeże marchewki do chrupania. Były plakaty promujące to popularne, ale jakże skromne warzywo oraz jego wartości: bogactwo witamin i minerałów. Był konkurs na „marchewkowy” strój. Spora grupa uczniów wykazała się niezwykle pomysłowymi kreacjami, za co zostali nagrodzeni. A na zakończenie wspólne, pamiątkowe zdjęcie!

Dziękujemy pani Soni za to przedsięwzięcie i polecamy je innym.


3.jpeg 2.jpeg 1.jpeg

J.Marczewska

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).