• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szansa na dotację dla przedsiębiorców

Informujemy, że Lokalna Grupa Działania Kraina św. Anny zakończyła cykl konsultacji społecznych w swoich gminach członkowskich. Efektem jest wypracowana analiza SWOT oraz cele ogólne i szczegółowe Lokalnej Strategii Rozwoju wraz z opisami przedsięwzięć, które dostępne są na stronie internetowej www.annaland.pl. Kolejnym etapem wspólnej pracy z LGD jest określenie i wygenerowanie projektów, które w niedalekiej przyszłości zostaną dofinansowane za pośrednictwem Stowarzyszenia Kraina św. Anny.

Biorąc pod uwagę fakt, iż weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24.09.2015r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które określa warunki przyznania pomocy potencjalnym wnioskodawcom/beneficjentom – LGD proponuje Fiszkę Projektową/Kartę Projektową, czyli pomysły na projekty do roku 2020. (w załączniku w wersja edytowalna i PDF). 

Zaproponowane w Fiszce Projektowej/Karcie Projektowej propozycje projektów zostaną ujęte w budżecie Lokalnej Strategii Rozwoju. Fiszkę można pobrać ze strony internetowej www.annaland.pl i po wypełnieniu w terminie do 04.11.2015r. przesyłać na adres e-mail:  lub złożyć w siedzibie Stowarzyszenia Kraina św. Anny ul. Kilińskiego 1 47-303 Krapkowice.
W razie jakichkolwiek pytań kontakt mailowy: lub telefoniczny 77/44 67 130/131.

Do pobrania:

DOCXFiszka Projektowa 2014-2020.docx
PDFFiszka Projektowa 2014-2020.pdf
PDFrozporzadzenie_wlsr_prow_.pdf
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).