• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szansa na wymianę starego kotła….

logo_program_Kawka.jpeg

 

W związku z możliwością ubiegania się przez Gminę Krapkowice o dofinansowanie zadań związanych z likwidacją niskiej emisji zachęcamy mieszkańców Miasta Krapkowice do składania deklaracji wg wzoru dostępnego w załączniku.

Zgodnie z Regulaminem konkursu do programu „KAWKA” jedynie mieszkańcy posiadający węglowe źródło ciepła zlokalizowane na terenie administracyjnym miasta, mogą ubiegać się za pośrednictwem Gminy o dofinansowanie do wymiany źródła ciepła. Pracownicy UMIG Krapkowice na podstawie otrzymanych deklaracji  przygotują zbiorczy wniosek o dofinansowanie do WFOŚiGW w Opolu. Program KAWKA służy ograniczeniu niskiej emisji na terenach miejskich (zwarta zabudowa), dlatego głównym kryterium wyboru projektów do dofinansowania jest osiągnięcie jak największego efektu ekologicznego. Zachęcamy szczególnie mieszkańców Krapkowic posiadających stare węglowe kotły, a zamierzających wymienić je na ogrzewanie gazowe, olejowe lub inne ekologiczne do złożenia deklaracji w terminie do 10 listopada br. Deklaracje złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Informuję, że maksymalna wysokość dofinansowania wynosi do 55% kosztów kwalifikowanych obejmujących zakup i montaż nowego  źródła ciepła. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska tel. 77 44 66 806.

Do pobrania:

DOCDeklaracja - Kawka.doc

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).