• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Grali w SKATA w Krapkowicach

80 drużyn, kilkuset zawodników. W Krapkowicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Skacie. Półfinał zawodnicy rozegrali 24 października w hali widowiskowo-sportowej w Otmęcie. Dzień później miłośnicy śląskiego brydża spotkali się w krapkowickim „Zajeździe” by wyłonić zwycięzców. Trzecie miejsce wywalczyli gracze z klubu AMICUS KWK STASZIC Katowice, drugie miejsce zajęli zawodnicy z GOSiT Zawadzkie. Na najwyższym stopniu podium stanęli miłośnicy skata z klubu MDK POŁUDNIE Katowice. Zawodnicy walczyli o puchar Burmistrza Krapkowic i Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Jestrzębie-Zdrój. Ten drugi przyznawany jest od 1984 roku. By w klubie pozostał na stałe, trzeba go zdobyć trzy razy z rzędu. Do tej pory nie udało się to jeszcze żadnemu klubowi.

Do miłośników śląskiego brydża trafiły medale i puchary, a do Burmistrza Krapkowic, Andrzeja Kasiury podziękowania i odznaczenie za wsparcie przy organizacji Drużynowych Mistrzostw Polski.  

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).