• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

logo.jpeg

Uprzejmie informujmy, że 02.11.2015 r. o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Gminy Krapkowice. Spotkanie będzie dotyczyło wprowadzenia aplikacji internetowej eNGO.org.pl, która służy do obsługi ofert w ramach Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Jest to narzędzie wspomagające procedury związane z przeprowadzeniem procesu konkursowego.

Więcej informacji na stronie internetowej http://kalkulatorngo.pl/ oraz w załączniku.

Spotkanie odbędzie się w Sali  nr 25, I piętro ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice.

Proszę potwierdzenie Państwa obecność na spotkaniu na mail:

Do pobrania:
PDFInstrukcja_uzytkowania_aplikacji_Panel_dla_NGO.pdf

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).