• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wieczór z piosenkami Hanki Ordonówny

Z okazji Dnia Nauczyciela i w ramach gminnego Tygodnia Seniora ze sceny Krapkowickiego Domu Kultury zabrzmiały piosenki Hanki Ordonówny.

Utwory Ordonki zaśpiewała Judyta Paradzińska. Aktorka z wielką charyzmą przypomniała piosenki gwiazdy przedwojennych kabaretów, głęboko doświadczonej przez II wojnę światową. Judyta Paradzińska, dzięki talentowi wokalnemu i umiejętnościom scenicznym, z łatwością przenosiła krapkowicką publiczność z nastroju w nastrój.

To, po spektaklu na wodzie, druga odsłona Teatru Ekostudio w Krapkowicach. I wbrew tytułowi, to wcale nie „takie małe nic”, a doskonały muzyczny spektakl. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).