• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Dziewczyny z PG 2 najlepsze

Pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych w poniedziałek 12-go października na stadionie w Otmęcie odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt z krapkowickiej „dwójki” zdecydowanie wygrała bieg na dystansie 8 x 800m i awansowała do finałów mistrzostw województwa, które odbędą się już w najbliższy czwartek w Starym Oleśnie.

 Mistrzowski zespół wystąpił w składzie:

Adamczyk Nikola

Adamczyk Natalia

Sanetra Martina

Aleksandra Sobótka

Weronika Tomczyk

Karolina Kapula

Sdzuj Natalia

Zapadka Zuzanna

 

Opiekun drużyny: Piotr Jaworek

DSC_0099.jpeg DSC_0100.jpeg DSC_0104.jpeg DSC_0106.jpeg DSC_0111.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).