• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Pozytywne zmiany w OSP Ściborowice

Ruszyły Przeglądy Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Krapkowice. W dniu 12.10.2015 taki przegląd odbył się w OSP Ściborowice. 

Dużym zaskoczeniem dla wizytujących przedstawicieli PSP był ogrom prac wykonanych społecznie na rzecz remizy strażackiej.
Odmalowano strażnicę, wykonano remont muru oporowego, wymieniono rynny, wybudowano kapliczkę św. Floriana, przeprowadzono także remont garaży.

Nowy samochód gaśniczy przystosowano do działań ratowniczych.

Dziękujemy strażakom za zaangażowanie oraz wniesiony społecznie wkład pracy.


Naczelnik OSP Ściborowice
K. Mazurek
 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).