• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Drum Fest w Krapkowicach

Prawdziwa uczta dla melomanów. W Krapkowicach po raz pierwszy odbył się koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego DrumFest. Na deskach Krapkowickiego Domu Kultury wystąpił zespół Grzegorz Kapołka Trio. Grzegorz Kapołka to jeden z najlepszych polskich gitarzystów bluesowych. Członek Akademii Fonograficznej. Został okrzyknięty między innymi „Gitarzystą Roku 2014”. W rankingu „Gitarowy Top” został uznany za najlepszego gitarzystę bluesowego w Polsce, a płyta „Blue Blues II” zajęła I miejsce w kategorii „Najlepsza płyta gitarowa Blues”. „Blue Blues” z kolei uznana została za najlepszą polską płytę bluesową jaka kiedykolwiek się ukazała. A płyta „Tria” otrzymała nominację do „Fryderyk” w kategorii „Najlepszy album roku – Blues”. Koncert Grzegorz Kapołka Trio to jedno z muzycznych wydarzeń Tygodnia Seniora.

Kolejny koncert w ramach 24 Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego DrumFest odbędzie się w Krapkowicach już 25 października. W KDK wystąpi międzynarodowy kwartet Teamwork Percussion. Start o 18.00. 

 

 

Zapraszamy Państwa na kolejny koncert DRUM FEST - 25.10.2015 - zagra TEAMWORK PERCUSSION

podglad_b2_krapkowice.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).