• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacyjne przedszkole nr 2

Dyżur wakacyjny w Słonecznej Dwójeczce był czasem przygody i dobrej zabawy. Przebiegał w miłej i gorącej (dosłownie i w przenośni) atmosferze. Dzieci uczestniczyły w zabawach i zajęciach, które ze względu na upalne lato odbywały się na podwórku przedszkolnym, zacienionym przez bujne drzewa. Nauczycielki wspólnie z dziećmi rozłożyły na trawie koce, na których przedszkolaki bawiły się różnorodnymi zabawkami. Największą atrakcją były posiłki na świeżym powietrzu. Śniadanie na trawie i obiad pod słonecznym parasolem sprawiały, że z talerzy znikały wszystkie przysmaki. Przypominało to trochę rodzinny piknik, który dzieci  będą miło wspominać.

Okres wakacji, to również czas dla tych dzieci, które we wrześniu pierwszy raz przyjdą do przedszkola. Dla nich zorganizowano wspólne zabawy na przedszkolnym podwórku , by mogły oswoić się z nowym miejscem.

Przerwę wakacyjną w naszym przedszkolu wykorzystaliśmy na pomalowanie i wyremontowanie 2 sal zajęć na piętrze oraz holu na parterze. Dzieci wróciły  do odnowionego przedszkola, by z nowymi siłami brać udział w codziennych zabawach i zajęciach edukacyjnych, rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, a przede wszystkim by aktywnie i twórczo spędzać czas z rówieśnikami.

Teraz intensywnie przygotowują się do uroczystości pasowania na „Zucha malucha” oraz przedszkolaka, w której udział wezmą rodzice. Codziennie poznają coś nowego, wspólnie śpiewają, bawią się na podwórku przedszkolnym pod czujnym okiem nauczycielek.

DSC00300.jpeg DSC00302.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).