• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powitanie Jesieni w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Krapkowicach

Pierwszy  dzień jesieni  w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Krapkowicach  ogłoszony został  Czerwonym Dniem.  Dominował  wtedy  czerwony  kolor . Wszystkie dzieci  i  personel  ubrani  byli  na czerwono, przygotowane  zostały  czerwone  potrawy. Zorganizowano  zabawy przy muzyce, konkursy  , zadania i uroczyście  powitano Panią  Jesień. Kąciki w salach  zapełniły  się  darami jesieni  z sadu , ogrodu i parku.

Następnego dnia  wybraliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego w Pietni. Tam najpierw  szukaliśmy  oznak jesieni  spacerując po lesie , a potem  odbyło się  Święto Pieczonego Ziemniaka. Gdy  ziemniaki piekły się w ognisku , śpiewaliśmy jesienne  piosenki, graliśmy w piłę i zwiedzaliśmy  gospodarstwo.  Mieliśmy  również okazję  spróbować  ekologicznych  smakołyków. Pogoda  i humor  dopisywały  więc  trochę żal  było nam  odjeżdżać . Wróciliśmy do przedszkola  zadowoleni  i pełni  wrażeń.

PP1 KRAPKOWICE

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).