• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta Paulinki Liniewskiej

liniewska.jpeg

W Tęczowej Szósteczce od roku trwa akcja zbierania nakrętek na rehabilitację Paulinki. Oczekiwana wizyta dziewczynki, dla której trwa akcja, odbyła się w piątek 11 września. Paulinka wraz z mamusią odwiedziły najstarsze grupy. Mama opowiedziała dzieciom, jak wygląda rehabilitacja córeczki, na jakich sprzętach ćwiczy, by rozwijać jej sprawność ruchową oraz przyniosła elementy rehabilitacyjne, aby nasze dzieci również mogły poczuć strukturę rozmaitych faktur. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zaproponowanych ćwiczeniach i z uwagą słuchały o cierpliwości jaką mamusia wkłada w rozwój swojego dziecka. Przekonały się na co tak naprawdę potrzebne są nakrętki, które zbierają i jak ważna jest rola fizjoterapii w życiu Paulinki. Cała wizyta miała bardzo ciepłą i miłą atmosferę, dzieci zadawały pytania, śpiewały dla Paulinki piosenki. Na koniec przedszkolaki wręczyły Paulince balonowy bukiet i laurkę, a mama Paulinki odwdzięczyła się nam podobną niespodzianką.

Dziękujemy jeszcze raz miłemu gościowi za odwiedziny i zapraszamy ponownie, a rodziców i dzieci zachęcamy do zbierania nakrętek. Akcja trwa nieustannie, do odwołania.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).