• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WIZYTY W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W OTMĘCIE

Nasza placówka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach zgłosiła się do programu „Książki naszych marzeń”. Program ten ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.

Program ma zachęcić dzieci do częstszego sięgania po wartościową lekturę poprzez możliwość zakupu nowych książek do biblioteki szkolnej, współpracę z innymi bibliotekami oraz spotkania z twórcami literatury dziecięcej i młodzieżowej. W ramach współpracy z bibliotekami publicznymi uczniowie klas 1-3 naszej szkoły brali udział we wrześniu tego roku szkolnego w zajęciach w Bibliotece Miejskiej w Otmęcie.

Dzieciaki zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z księgozbiorem dla dzieci oraz uczestniczyły w zajęciach poświęconych wierszom Juliana Tuwima. Była „Lokomotywa” i budowanie pociągu wraz z zapełnianiem wagonów. Była „Rzepka”, „Okulary” i gra aktorska w wykonaniu chętnych dzieci. „Murzynek Bambo” i wzorowa recytacja wiersza oraz „Dwa Michały” z zabawą przy muzyce. Wszystkim bardzo się podobało zarówno w samej bibliotece, jak i na zajęciach.

DSC_7948.jpeg DSC_7964.jpeg DSC_7987.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).