• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[04-03-2013] KONKURS MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH RP

W dniu 11 lutego br. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP po raz kolejny zaprosiło organizacje pozarządowe i samorządy oraz instytuty badawcze i uczelnie wyższe do wzięcia udziału w konkursie otwartym „Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej”.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin i wzory formularzy, dostępne są w formie elektronicznej na stronie internetowej MSZ w dziale „Konkursy Ministra”
(
http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/konkursyministra/wsparcie_obywatelskiego_i_). Termin nadsyłania wniosków projektowych upływa w dniu 11 marca 2013 r. Zgłoszone do konkursu zadanie należy zrealizować w terminie od 3 czerwca 2013 r. do 30 listopada 2013 r. Łączna pula  środków przeznaczonych na konkurs wynosi 3, 5 mln zł, przy czym organizacje pozarządowe, instytuty badawcze i uczelnie wyższe mogą starać się o dotację w wysokości do 100 tys. zł, natomiast jednostki samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o wsparcie realizacji zadania do maksymalnej kwoty 200 tys. zł.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie. 
 

Nad. UMWO

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).