[04-03-2013] KONKURS MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH RP

W dniu 11 lutego br. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP po raz kolejny zaprosiło organizacje pozarządowe i samorządy oraz instytuty badawcze i uczelnie wyższe do wzięcia udziału w konkursie otwartym „Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej”.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin i wzory formularzy, dostępne są w formie elektronicznej na stronie internetowej MSZ w dziale „Konkursy Ministra”
(
http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/konkursyministra/wsparcie_obywatelskiego_i_). Termin nadsyłania wniosków projektowych upływa w dniu 11 marca 2013 r. Zgłoszone do konkursu zadanie należy zrealizować w terminie od 3 czerwca 2013 r. do 30 listopada 2013 r. Łączna pula  środków przeznaczonych na konkurs wynosi 3, 5 mln zł, przy czym organizacje pozarządowe, instytuty badawcze i uczelnie wyższe mogą starać się o dotację w wysokości do 100 tys. zł, natomiast jednostki samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o wsparcie realizacji zadania do maksymalnej kwoty 200 tys. zł.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie. 
 

Nad. UMWO