• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty!

We wtorek 1 września br. 518 uczniów przywitało nowy rok szkolny w Zespole Szkół Sportowych Nr 1 w Krapkowicach. W uroczystości udział wzięli nauczyciele i rodzice.

          Na spotkanie licznie przybyli rodzice pierwszoklasistów, wśród których nie zabrakło sześciolatków. Od tego roku wszystkie dzieci 6-letnie objęte są obowiązkiem szkolnym.

W uroczystej Inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016 uczestniczył Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego złożył gronu pedagogicznemu oraz pracownikom zespołu życzenia wielu sukcesów i osiągnieć w pracy zawodowej, a uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz radości z osiąganych sukcesów. Burmistrz w krótkim wystąpieniu poinformował zebranych, że w czasie wakacji nastąpiła renowacja parkietu w sali gimnastycznej, co przyczyni się do zwiększenia funkcjonalności obiektu i poprawy warunków do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego.

        Od dnia 1 września 2015 roku  obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Sportowych Nr 1 w Krapkowicach  pełnić będzie dotychczasowy wicedyrektor Mariusz Znamiec.

           Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego dzieci i młodzież udały się do klas na spotkanie z wychowawcami, którzy przedstawili uczniom informacje związane z organizacją roku szkolnego.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).