• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[04-03-2013] NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

Ochotnicza Straż Pożarna w Pietnej ogłasza zapisy dla dzieci ze szkoły podstawowej i młodzieży gimnazjalnej z terenu Pietnej, parafii św. Floriana w Żywocicach i okolic do uczestnictwa w projekcie pod tytułem „Poznajemy PIECIEŃSKIE OKOLICE i ich tajemnice”.
W ramach projektu odbywać się będą warsztaty przyrodnicze i krajoznawcze oraz profesjonalny kurs fotograficzny, a także obchody Dnia Dziecka w agroturystyce Western Ranch państwa Kopitzów oraz przywitanie wakacji w agroturystyce państwa Iścińskich . Zajęcia będą odbywały się w soboty od marca do czerwca 2013 roku. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona.


WAŻNE!

Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 9 marca 2013 r. o godz. 9.00 w sali spotkań w Pietnej.
Więcej informacji można uzyskać u pana sołtysa Łukasza Stokłosa i p. Sabiny Lasman. Projekt jest dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Kraina Św. Anny.

nad. Sołtys Pietnej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).