• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Maraton Fitness w Hali Widowiskowo- Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach - fotorelacja

W ubiegłą niedzielę 9.08.2015r. miała miejsce nie lada atrakcja dla miłośników fitnessu. Maraton fitness rozpoczął się o godzinie 16:00 zajęciami o nazwie "deep work", czyli swoistą  formą treningu funkcjonalnego. Następnie dzielne panie spalały setki kalorii do choreografii na "stepach", tańcząc w rytmie zumby, walcząc "z cieniem" podczas "aero kickboxingu" oraz  poprawiając wydolność organizmu podczas "body fit". Całość imprezy zakończyła się tuż przed 19:00. Wśród uczestniczek rozlosowane zostały cenne nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi klubu  Synergia Fitness za organizację tej wspaniałej imprezy, Panu Aleksandrowi Bernat – Dyrektorowi Krapkowickiemu Domu Kultury za udostępnienie nagłośnienia oraz wszystkim uczestniczkom za to, że tak dzielnie walczyły podczas dającego się we znaki upału.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).