• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej- Stadion Miejski przy ul. Olimpijskiej 1 w Krapkowicach

  W dniach 1 i 2 sierpnia odbył się kolejny turniej cyklu Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej. W sobotę o punkty rankingowe rywalizowały panie. Udział wzięło tylko 5 par, jedna z Będzina i cztery z Krapkowic. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Bardzo gościnne okazały się krapkowiczanki, pozwalając wygrać wszystkie mecze przyjezdnym. Pierwsze miejsce zajęła para Agata Sowińska/Patrycja Bubak, drugie Agnieszka Szwajnos/Paulina Tietz a trzecie Magda Szczygielska/Angelika Grabeus.

W niedzielę do rywalizacji przystąpili panowie. Tutaj frekwencja dopisała, zgłosiło się 12 par, reprezentujących opolszczyznę i woj. śląskie. Rozgrywki prowadzono systemem brazylijskim, do dwóch wygranych setów. W finałowym pojedynku para Jeremiasz Mazurek/Miłosz Zasłonka pokonała parę Bartłomiej Baniak/Marcin Melnarowicz 2:0 (15:6, 15:11). W Meczu o trzecie miejsce para Marcin Gamza/Paweł Zawadzki pokonała parę Dawid Bułkowski/Adrian Bocianowski 2:0 (15;9, 16:14).

Za tydzień w dniach 8 i 9 sierpnia odbędzie się finał rozgrywek. Serdecznie zapraszamy do Suchego Boru!

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).