• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Nowa organizacja ruchu na ul. Krasińskiego oraz ul. Moniuszki

W sierpniu br. na ulicy Moniuszki oraz Krasińskiego w Krapkowicach zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu drogowego. Ul. Moniuszki będzie jednokierunkowa na całej swej długości (czyli od ul. Prudnickiej do Pocztowej), natomiast ul. Krasińskiego będzie jednokierunkowa od ul. Szkolnej do Moniuszki. Na obu drogach zostały już namalowane miejsca postojowe dla samochodów, które usytuowane są po prawej stronie jezdni. Trwa jeszcze montaż znaków pionowych. W załączeniu przedstawiamy mapę organizacji ruchu na w/w ulicach.

1.jpeg 2.jpeg

do pobrania:

PDFmapka zmiany organizacji ruchu.pdf

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).