• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[21-02-2013] WIECZÓR Z MATEMATYKĄ

„Wieczór z Matematyką”


15 lutego 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Krapkowicach odbył się Pierwszy Wieczór z Matematyką. Został zorganizowany przez p. Monikę Czernek i p. Ilonę Pękalską – nauczycielki  matematyki. Zabawa trwała od godz. 17 do 22. W spotkaniu uczestniczyło 39 uczniów klas IV-VI. W czasie wieczoru rozwiązywano krzyżówki matematyczne, sudoku, rebusy, domino i różne układanki logiczne. Zadań do rozwiązania było około 200. W tym czasie odbył się również konkurs matematyczny „1z12”. Uczniowie tworzyli również plakaty o sławnych matematykach: Pitagorasie, Talesie z Miletu, Kartezjuszu i Blaise Paskalu – dzięki czemu mogli bliżej poznać życiorysy tych postaci. Spotkanie uprzyjemniła przerwa na pizzę. Wieczór był bardzo udany a uczniowie cierpliwie czekają na kolejny wieczór z matematyką.


nad. Krystyna Nowak
 

  1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).