• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odpust u ANNY

W piątek 24.07.2015r. w samo południe mszą św. w Domu Pomocy Społecznej ANNA rozpoczął się „Odpust u Anny”. Uroczyste obchody związane są ze świętem św. Anny, której wspomnienie przypada na 26 lipca. W tym uroczystym wydarzeniu udział wzięli zarówno mieszkańcy Domu jak również zaproszeni goście.

Jednym z zaproszonych gości był Burmistrz Krapkowic, który na ręce pani Dyrektor Beacie Kostyra wręczył odpustowy prezent w postaci kosza pełengo słodkości, składając jednocześnie mieszkańcom Domu „Anna” najlepsze życzenia.

Odpust to doskonała okazja do spędzenia radosnych chwil w szerszym gronie, wspólnego obiadu, czy też podziwiania występów artystycznych przygotowanych specjalnie na tą okazję, a tym samym stanowi odskocznię od codzienności.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).