• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie Letniego Obozu Języka Angielskiego w Pokrzywnej

W dniu 17 lipca 2015 r. w Krapkowicach w Zamkowym Młynie odbyło się uroczyste zakończenie Letniego Obozu Języka Angielskiego w Pokrzywnej „Summer English Language Camp”. Na zaproszenie Burmistrza Krapkowic - Andrzeja Kasiury na uroczystość do Krapkowic przybyły delegacje z zaprzyjaźnionych gmin. Gminę Zabierzów reprezentował zastępca wójta Wojciech Burmistrz, natomiast Gminę Morawica – Sekretarz Anna Kowalska. Gościem honorowym był konsul USA w Krakowie Leonard Perry. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Rady Miejskiej w Krapkowicach Józef Brzozowski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej oraz Krystyna Brzezińska - Przewodnicząca Komisji Gospodarki i Finansów.

W spotkaniu brali udział Piotr Solloch, Krystian Klemens oraz Adelajda Pawelczyk przedstawiciele zarządu Towarzystwa Przyjaciół Krapkowic. Piotr Solloch jako Burmistrz Krapkowic poprzednich kadencji uczestniczył w uroczystym podpisaniu deklaracji o współpracy miast partnerskich w 2004 r.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podziękował nauczycielom z USA oraz kadrze obozu za zaangażowanie w rozwijanie umiejętności językowych młodzieży. Przedstawiciele miast partnerskich złożyli Burmistrzowi gratulacje za sprawną organizację obozu językowego. Konsul USA w Krakowie Leonard Perry pogratulował Burmistrzowi oraz przedstawicielom partnerskich gmin współpracy oraz życzył wytrwałości w kontynuowaniu podejmowanych działań, które przyczyniają się do pogłębiania przyjaźni między lokalnymi społecznościami.

W trakcie uroczystości Alan Moller - nauczyciel ze szkoły w Camas w USA przedstawił prezentację podsumowującą czas dwutygodniowej nauki, zabawy i wypoczynku na obozie językowym w Pokrzywnej. Młodzież zaprezentowała się w programie artystycznym w języku angielskim. Uczestnikom obozu Burmistrz Krapkowic wręczył certyfikaty zakończenia obozu oraz drobne upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem oraz zaproszeniem do wzięcia udziału w kolejnym obozie językowym, organizowanym również w przyszłym roku przez gminę Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).