• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty Street Workout w Krapkowicach

W minioną sobotę w godzinach od 12.00-15.00 miała miejsce nie lada gradka dla miłośników mocnych wrażeń. W ramach akcji „Lato w Mieście”  organizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach odbyły się  warsztaty oraz pokazy   gimnastyki oraz Street Workoutu.

Zajęcia przeprowadzone były przez  Radosława Kardasa z Opolskiej  Akademii Gimnastyki i Kalisteniki PLANCHE  oraz człoków grupy Street Workout Opole.  Po rozgrzewce oraz pokazach  gimnastycznych przystąpiono do  właściwej części warsztatów podczas, których uczestnicy mogli poznać tajniki stania oraz chodzenia na rękach, a także poszerzyć swoją wiedze nt. gimnastyki oraz jej nieocenionego wpływu na rozwój muskulatury człowieka. 

Całość miała miejsce w Hali Widowiskowo- Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach, a następnie kontynuowana była w Street workout Parku w Odrowążu. Pomimo niesamowitego upału prowadzący i uczestniczy mogli liczyć na gorący doping ze strony mieszkańców Odrowąża z Panem Rudolfem Bekieszem – Sołtysem Odrowąża na czele.

W imieniu organizatora serdecznie dziękujemy Panu Sołtysowi za gościnę i  serdecznie wszystkich zapraszamy na kolejną edycję w dniu 22 sierpnia o godz. 18.00. Zajęcia ponownie rozpoczną się na Hali, a następnie kontynuowane będą w Odrowążu.                                                                                 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).