• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Serdecznie zapraszamy na pokaz i warsztaty Streetworkoutu – Hala im. W. Piechoty w Krapkowicach

 

Zajęcia odbędą się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach już w tą sobotę
18 lipca 2015r. o  godzinie 12:00.
Zajęcia prowadzone będą przez Opolską Akademię Gimnastyki i Kalisteniki Planche oraz członków Streetworkout Opole.  Udział w pokazie oraz warsztatach jest bezpłatny

W programie:

  1. pokaz gimnastyczny, podczas którego zademonstrowane będą podstawowe figury kalisteniki
  2. ok. 13:00 bieg do parku Streetworkoutu w Odrowążu i warsztaty w terenie.

 

Kolekcjonerów mocnych wrażeń serdecznie zapraszamy , nudno nie będzie !

 

 

                                                                         

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).