• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacyjne Treningi na Hali Widowiskowo- Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach w ramach akcji „Lato w Mieście”

Po raz kolejny licznie zebrani uczestnicy  wylewali litry potu na zajęciach organizowanych w ramach akcji „Lato w Mieście” organizowanych przez Gminę Krapkowice na Hali Widowiskowo- Sportowej.  

O godzinie 17.00 odbywał się trening funkcjonalny  prowadzony przez Instruktora Rekreacji Ruchowej – Beatę Krutof. W ramach przypomnienia informujemy, że trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.
W odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, skupia się na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Dzięki temu poszczególne grupy mięśniowe współdziałają ze sobą, a my zwiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość.

O godzinie 18.00 odbył się trening obwodowy z obciążeniem zawierający  elementy crossfitu. Podczas zajęć trener personalny Anna Trzepizur na bieżąco pomagała ćwiczącymw prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń podczas gdy gościnnie zaproszony członek klubu Rise Opole- Maciej Zieliński pokazywał na czym polega przykładowy trening crossfit.  

Trening obwodowy skierowany jest do osób, które oczekują szybkich efektów. Różnorodność ćwiczeń i łatwość  dostosowania do indywidualnych potrzeb sprawia, że jest  najczęściej wybierany przez ludzi zdeterminowanych na cel – szczupłą, wysportowaną sylwetkę
w krótkim czasie. Na czym polega tajemnica treningu obwodowego?
przyjdź i sprawdź już w czwartek o godzinie 17:30!

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia ! Przypominamy, że zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zajęć  i do obejrzenia galerii  z ostatnich zajęć.

 

Uwaga zmiana  terminu i godzin zajęć!

Od przyszłego tygodnia zajęcia odbywać się będą we wtorki o 17:30- prowadząca Beata – zajęcia przeznaczone dla początkujących i zaawansowanych.

Czwartki o godzinie 17:30 - Prowadząca Ania- zajęcia przeznaczone dla  zaawansowanych.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).