• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

IX NADZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ W KRAPKOWICACH 10 lipca 2015r. (piątek) o godz. 1400 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17

z porządkiem obrad:

 

  1. Otwarcie IX Sesji Rady Miejskiej w Krapkowicach i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Podjęcie uchwał:

      1)  w sprawie utworzenia na terenie Gminy Krapkowice odrębnego obwodu

           głosowania w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września

           2015 r.

      2) w sprawie zmiany budżetu Gminy Krapkowice na 2015 rok.

      3) w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej.

      3.  Wnioski, zapytania oraz interpelacje radnych.

      4. Zakończenie  IX  Sesji Rady Miejskiej w Krapkowicach.

 

Zapraszam na IX Sesję Rady Miejskiej w Krapkowicach.

 

W dniu 10.07.2015 r. o godz. 13.30 odbędzie się posiedzenie komisji Gospodarki i Finansów. Posiedzenie komisji poświęcone będzie podejmowanym na sesji uchwałom budżetowym.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).